nühüm                                                                                                                     
bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler....

                                                          
                                                                                           
https://www.facebook.com/biyoenerji.net.98
Cep telefonu üzerinden üyelik işlemleri yapılamadığından bir çok okurumuz bize ulaşmakta sıkıntı çekiyor. Bu konuda çok şikayet aldık. Bu sorunu ortadan kaldırma niyetine bir facebook sayfası açtık. Bize ulaşmak isteyen, soruları veya önerileri olan okurlarımız facebook üzerinden bize ulaşabilir. Websayfamızda huzurlu ve aydınlatıcı okumalar dileğiyle kendinize ve sevdiklerinize iyi bakınız... 24.09.2019

biyoenerji hangi hastalıklarda faydalı olur

İnsan bedenin ürettiği enerji ile mucizeler gerçekleştirelemez, lütfen bu tür iddialarda bulunan şarlatanlara kanmayın, onlardan uzak durun. Örneğin; siz var olmayan bir şeyi var edemezsiniz, bu ölmüş bir hücreyi veya organı canlandırmaya çalışmak gibi bir şey. Biyoenerji, yani insanın enerjisi ne işe yarar o zaman? Biyoenerjiden faydalanmak istiyorsanız o hücre canlı ve çalışıyor olması gerek. Bir şey var ve çalışıyorsa, biyoenerji bunu daha düzenli çalışır hale getirebilir (örneğin; diyabetis, guatr), biyoenerji bunu daha güçlü ve dirençli bir hale getirebilir (örneğin; alerji, varis). Erken müdahale ve erken teşhi biyoenerji uygulamaları içinde geçerli. Hücreler ölmeden, geri dönüşümü mümkün olmayan hasar oluşmadan onlara ihtiyaç duyduğu yardım elini uzatmak gerekiyor. Biyoenerjinin hücreler üzerindeki etkisini dört temel unsüre ayırabiliriz, bir; biyoenerji vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir, iki; bölgesel zafiyeti ortadan kaldırır, üç; hücresel bazında bir fonksiyon bozukluğu var ise bunu düzeltir ve dört; biyoenerji vücudun enerji akımlarını düzenleyerek bunların vücuttan giriş ve çıkışlarına yardımcı olur.

       - Vücudun bağışıklık sistemini güçlendirir

Vücudun savunma direncini yitirmesine sebep olan rahatsızlıklar enfeksiyonlar ve benzeri hastalıklardır. Seansların amacı hastalığın kendisine yönelik olmaz. Seansların amacı bedenin doğal savunma mekanizmalarını güçlendirip onları harekete geçirmek olur. Güçlü bir beden rahatsızlanmaz, rahatsızlanırsa bunu kolayca üzerinden atmasını becerir!

       - Bölgesel zafiyeti ortadan kaldırır

Bölgesel bir zafiyetten kaynaklanan hastalıklar kronik ağrılar, alerjiler, varisler, konstipasyon ve benzeri rahatsızlıklardır. Seansların amacı hücrelerin enerji seviyesini yükseltmek, onların direncini artırarak aynı rahatsızlığın aynı bölgede tekrarlamasını engellemek.

       - Hücresel fonksiyon bozukluklarını giderir

Hücresel bazda bir çalışma veya şekil değiştirme bozukluğu örnekleri diyabetiz, ritim bozukluğu, tiroit, astım, böbrek yetmezliği, kanser, ülser, kas ve sinir hastalıkları, deri hastalıkları ve benzeri rahatsızlıklardır. Seansların amacı hücresel fonksiyon düzensizliğini gidermek ve/ veya çevresine zarar veren hücreyi apoptosis dediğimiz programlanmış hücre ölümüne sürüklemek olur.