nühüm                                                                                                                     
bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler....mehmetçiğimize selam olsun..


                                                          
                                            
                                               
https://www.facebook.com/biyoenerji.net.98
Cep telefonu üzerinden üyelik işlemleri yapılamadığından bir çok okurumuz bize ulaşmakta sıkıntı çekiyor. Bu konuda çok şikayet aldık. Bu sorunu ortadan kaldırma niyetine bir facebook sayfası açtık. Bize ulaşmak isteyen, soruları veya önerileri olan okurlarımız facebook üzerinden bize ulaşabilir. Facebook sayfamızda bilgi paylaşmıyoruz sadece iletişim hattı olarak kullanıyoruz, bilginize. Websayfamızda huzurlu ve aydınlatıcı okumalar dileğiyle kendinize ve sevdiklerinize iyi bakınız... 24.09.2019

herkes uzman olabilirmi

Biyoenerji uzmanı olmanın önkoşulu biyolojik, canlı bir varlık olmanızdır. Siz eğer yaşıyorsanız o zaman biyolojik bir varlıksınız ve eğer biyolojik bir varlıksanız o zaman biyoenerji (ısı ve elektromanyetik enerjisi) üretmektesiniz. Kendinizde var olan enerjiyi nasıl keşfeder, bunu nasıl kullanabilirsiniz?

       - Ürettiğiniz enerjiyi keşfedin

İnsan bedenin ürettiği ısı ve elektromanyetik enerjisi kalbinizin veya nabzınızın atması gibi bilinçaltında akar, sizler bu akımların akışından ve varlığından haberdar olmazsınız. Bu akımlardan faydalanabilmek için bunları ilk önce bilince taşımalısınız, bilince taşıdıktan sonrada bu akımları kontrol etmeyi ve kullanmayı öğrenebilirsiniz.

       - Ürettiğiniz enerjiyi nasıl bilince taşırsınız?

Bu sorunun cevabını “enerji uzmanı sorunlu bölgeyi nasıl tespit eder” yazımızda bulabilirsiniz.