nühüm                                                                                                                     
bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler...

       
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
 

değerli okurlarımız, aklımıza bir fikir düştüğünde bunu anında bir taslak halinde sayfamıza ekliyoruz. Bir sonraki günlerde de birşeyleri ekleye ekleye çıkara çıkara, yazı içimize sininceye kadar üzerinde çalışıyoruz. Tüm bu çalışmalar sizlerin gözü önünde gerçekleşiyor. Kaba taslaktan son haline kadar, yazının tüm aşamasında sadece siz ve ben varım. Yazıyı ilk okuduktan sonra, son halini görmek için lütfen bir hafta on gün boyunca yazıyı takip ediniz. Sizlere hayırlı, huzurlu ve aydınlatıcı okumalar dileriz...

Kısa Bilgiler

- yeni aldığınız birşey kazaya uğradıysa, onu tamir ettirmeden değerinin yüzde 40'ını hesaplayın ve bir hayır kurumuna bağışlayın. Yeni aldığınız bir eşya eğer kazaya uğrarsa bilinki üzerinde bir hak bir nazar var. O hakkı o nazarı üzerinden kaldırmadığınız müddette aksilikler o eşyayı bulacak. Siz tamir ettireceksiniz, ya o tamir esnasında ya da o tamirden sonrası başka bir yerden kazaya uğrayacak. En güzeli, tamir ettirmeden o hak veya nazarın üzerinden kalkması niyetine bir bağış yapın. O malın yüzde 40 değerini hesaplayın ve sonrası bir yere bağışlayın. Bu Allahın izniyle o malın üzerindeki negatif enerjiyi kaldırır, afiyet içinde kullanmanıza izin verir. Halen kazaya uğruyorsa, o zaman kazancınızı gözden geçirin. Not: Allahu Teala yeryüzünde iki insana dokunmaz, temiz olana ve çok kirli olana. Malına çok haram karıştırmasına rağmen, eğer Allahu Teala birine dokunmuyorsa bilinki onun hesabını öbür hayata bıraktı.

-
bazı art niyetli insanlar kuran-ı kerimi çürütme niyetine derki; bu Kitapta herşeyin açıklandığı iddia edilir, hani 5 vakit namaz hani şu hani bu derler. Buna sizin için bir izah getirelim, bakınız; Allahu Teala, biz bu Kitapta "herşeyi açıkladık" demez, biz bu Kitapta "hiçbir şeyi eksik" bırakmadık der! "Herşeyi açıkladık" kelimeleri ile "hiçbirşeyi eksik" bırakmadık kelimeleri ne kadar çok aynı şeyi ifade ediyor gibi görünsede, aynı şeyi ifade etmez. Herşeyi açıkladık derseniz beş vakit namaz dahil herşeyi açıkladığınızı ifade etmiş olursunuz. Hiçbir şeyi eksik bırakmadık derseniz ama, bilmeniz kadarını size aktardık demeye getirirsiniz. Yani birisi herşey anlamına, diğeri ise bilmeniz kadarını size bildirdik anlamına gelir.

- Allahtan birşeymi istiyorsunuz, o zaman sabırlı olun. Allahtan istediğiniz bir nimet sadece sizin değil, tüm ailenizin hatta daha büyük bir çevrenizin hayatını pozitif anlamda değiştirebilir. İnsanlar ama birşeyleri çekmeleri gerek. Siz Allahtan birşeymi istiyorsunuz, bu isteğiniz ailenizi ve çevrenizi etkileyip etkilemeyeceğine bakın. Eğer etkileyecekse, o zaman o nimete kavuşmakta bekletileceksiniz bunu biliniz. Onlar yaşaması gerekeni yaşamadıkça o nimet size inmez. İlk önce onların o imtihan süresini tamamlamaları beklenir sonrası o nimet size iner. O yüzden dualarınızda dikkatli olun. Allahtan istediğiniz birşey ne kadar çok insanın hayatını etkileyecekse o kadar bekletileceksiniz. Siz kendiniz o duanın gereğini yapsanızda, şartlarını yerine getirsenizde bekletileceksiniz. O yüzden dualarınızda mütevazi olun. Büyük dualar büyük sabırlarlar gerektirir.
İstekleriniz ne kadar büyük olursa ne kadar insanın hayatını etkileyecekse o kadar bekletileceksiniz, bunu biliniz.
Karınca Misali Sizde Tarafınızı Belli Edin

sss- uzaktan seans yapmak mümkünmü

Müslümanlar 1500 yıldır ölenlerin ruhlarına Fatiha okur, gayrimüslimlerde 1500 yıldır Fatiha o kişiye nasıl ulaşacak diye Müslümanlar ile dalga geçer. Dün dalga geçenler bir bakıyorsunuz, kendileri bugün uzakta birine enerji göndermeye başlamış. Daha ilginç olanı, böyle bir gücün varlığını bugün keşfeden kendisini aydın ve bilge görüyor, bu bilgiye bin yıllardır sahip olan Müslümanları ise gerici. İşte buyurun size cehalet!! Bu yazımızda uzaktan seans yapmanın önkoşulları nedir, herkes bunu yapabilirmi gibi soruları sizler için ele alacağız. Yazımıza başlamadan şunu belirtelim; teorikte uzakta olan birine enerji göndermek mümkün, pratikte ise mümkün değil. Uzaktan seans gönderdiğini iddia eden herkes, ama istisnasız herkes cinleri kullanır. Bunu kendi beyin güçleri ile yapmaları mümkün değil. Sizlere hayırlı ve aydınlatıcı okumalar dileriz;

Bilim neden önemli?

Bilim bize bir sonraki olayları hesaplayabilme ve elde ettiğimiz sonuçları tekrarlayabilmemizi sağlar. Örneğin; eğer yaptığınız işin bilimsel altyapısını bilmiyorsanız, her hastada farklı bir sonuç edersiniz. Sıkıntı nerede? Her hastada farklı sonuçlar alırsanız, seans öncesi tedavinin akışı hakkında bir hesaplama yapamazsınız. Örneğin; uygulamalarınızın bilimsel altyapısını bilirseniz uygulamanın her aşamasında neler ile karşılaşabileceğini önden bilir, ona göre önleminizi alır ve hastalarınızı o uygulamanın zararlarından korursunuz. İkincisi, bilimsel hesaplara dayalı uygulamalar size her hastada aynı neticeyi almanızı sağlar, aksi takdirde bazen sonuç alır bazende almazsanız, bu da uygulayıcı olarak güvenilirliğinizi yetirmenizi sağlar.

Yaptığınız işin bilimsel altyapısına vakıf olun, vakıf olmazsanız o iş size vakıf olur (örneğin; cinler)

Beyin gücü ile uzakta olan birine seans uygulayabilmeniz için bazı önkoşulları yerine getirmelisiniz, bu önkoşulların ne olduğunu bilmeden, bunları yerine getirmeden seansa kalkışırsanız kendinizi ve hastalarınıza zarar verebilirsiniz. Nedir bu önkoşullar? 1) Uzaktan birine seans uygulayabilmeniz için beyniniz o kişinin enerjisini daha önceden tatmış ve unutmamış olmalı. Enerjisini tanımadığınız birisi ile enerji boyutunda temas kuramazsınız. 2) Kablosuz iletişim her zaman başkaları tarafından manipüle edilmeye açıktır (örneğin; wi-fi, kablosuz internet bağlantısı veya cep telefonları). Eğer uzakta olan birine enerji gönderecekseniz bunu o enerjiye müdahale edilmeyecek şekilde göndermelisiniz. 3) Uzaktan birine seans uygulayabilmeniz için beyninizi o konuda yıllarca eğitmelisiniz. Eğitilmemiş bir beyin kendi enerjisini kendi bedeninden öteye gönderemez.

   - 1) Enerjisini bilmediğiniz birini evrende bulamazsınız

Evrende yaşayan her hangi bir canlıya enerji gönderebilmeniz için onun enerjisini ilk önce evrende bulabilmeniz gerek, bulabilmeniz içinde onun enerjisini daha önceden beyninize hissettirmiş olmalısınız. Örneğin- sizlere bir elmanın tadını hayal etmenizi istesek beyniniz o elmanın tadını anında gözlerinizin önüne getirebilir, fakat sizlere daha önce tatmadığınız bir meyvenin tadını sorsak beyniniz buna bir tat üretemez. Örneğin; sizlere gözlerinizi kapatmanızı ve çocukluk döneminizin sokaklarını gözünüzde canlandırmanızı istesek siz o sokakları anında beyninizde canlandırabilirsiniz, ama eğer görmediğiniz sokak ve mahalleleri beyninizde canlandırmanızı istesek bunu canlandıramazsınız. Özet; beyin mekân ve zaman kavramı tanımaz sizi istediğiniz boyuta, zamana ve yere taşıyabilir, istediğiniz kişiye ulaşmanızı sağlayabilir ancak; 1) siz anca duyu organlarınız ile daha önceden temasa geçtiğiniz ve enerjisini unutmadığınız enerjilere ulaşabilirsiniz, tanımadığınız birini evrende bulamazsınız. 2) Siz o kişiye ulaşabilirsiniz ama onunla iletişime geçemezsiniz, ulaşmak farklı bir şey o enerji ile iletişim kurmak farklı. Bir şey ile iletişime geçebilmeniz için telefonun iki hattıda açık olmalı, sadece bir hattın açık olması iletişim için yeterli değil.

   - 2) Kablosuz iletişim yolları manipüle edilmeye açıktır

Kablosuz iletişim yöntemlerin içeriği her zaman dinlemeye ve müdahale edilmeye açıktır. Hastaya dokunarak yapılan seansları sabit hattan bir arama, temas edilmeden yapılan seansları ise cep telefonu ile yapılan bir aramaya benzer. Bu akımlar havada süzülürken, hedefe ulaşıncaya kadar dış müdahalelere açık konumda olur. Örneğin; Kur’an-ı Kerimin indiriliş biçiminden ders çıkarmalıyız; nedir bu ders? Eğer o sinyalleri dış müdahalelere karşı koruyacak bir cebrailiniz (as) yok ise o zaman kablosuz iletişimden uzak durun. Uzak duramıyorsanız sinyallerinizin başkaları tarafından işitilme ve değiştirilmeye açık olduğunu bilmelisiniz. Bir gün birine enerji gönderir ve o kişi bir halden başka bir hale girerse, buna siz mi vesile oldunuz yoksa bir cin mi? Hastaya ulaşan enerjiniz yol üstünde değiştirildimi, ne değişimleri oldu, bu enerji hasta üzerinde nasıl bir tesir gücüne sahip, bunları bilmeniz mümkün değil. Uzaktan birine seans gönderdiğiniz an aktardığınız enerjinin kontrolü sizin elinizden çıkar, o yüzden uzaktan seans uygulamaktan kaçının. Egolarınızı tatmin etmek için hastalarınızı lütfen bu tür boyutların içine çekmeyin.

   - 3) Beyninizi geliştirmeden uzaktan seans uygulayamazsınız

Günümüzün insanları robot gibi bir hayat yaşar; tv ve bilgisayarlar kendileri için düşünür, telefon ve internette kendileri için başkaları ile iletişimi sağlar. Çağımızın insanı, insandan ve doğadan uzak yapay bir dünya içinde yaşar. Böyle bir ortam içinde yaşayıp pasifize edilen bir beyin bırakın yüzlerce km uzaklığa sinyal göndermeye, böyle bir beyin kendi bedenine bile sahip çıkabilecek kapasitede olmaz. Size burada çok ilginç bir bilgi verelim; vücudunuzun her parçası çalıştıkça kullanıldıkça yıpranır, bir şey hariç o da beyin! Beyin çalıştıkça, üzerine varıldıkça açılır, daha güçlü ve daha dinamik bir hale gelir. Günümüzün beyinleri günümüzün elektronik cihazları tarafından uyuşturulmuş durumda. Eğer birine enerji göndermek istiyorsanız beyninizi ilk önce o yönde eğitmeli, geliştirmeli ve kendinize zaman tanımalısınız. İlk yılınızda aynı odada bulunan birine enerji göndermeye çalışın. Bunu her gün ve saatlerce yapın, belki 5 yıl içinde aynı mahallede yaşayan birine ve yirmi yıl sonrada şehir dışında olan birine beyin kapasiteniz ile ulaşabilirsiniz. Bu çalışmaları yapmadan, bu zamanı beyninize tanımadan bunu yapabildiğinizi iddia ederseniz siz bir şarlatansınız. Emek sarf etmeden hiç bir şey elde edilmez. Eğer elde ediliyorsa, bu ilahi kuralın aksine bir şeyler oluyorsa o zaman orada bir hilekârlık vardır (örneğin; cinler).

Uzaktan seans yapmanın sağlıklı yolları varmı?

Enerjinize müdahale edilmesinden korkuyorsanız kendinizi ve hastanızı korumak istiyorsanız, yani gönderdiğiniz mesajların başkaları tarafından dinlenmesini veya manipüle edilmesini istemiyorsanız kablosuz iletişimden vazgeçin, hastanıza direk temas ederek seans uygulayın. Acil durumlarda, uzaktan seans yapmak zorunda kaldığınız durumlarda enerjisini daha önceden hissettiğiniz ve enerjisini unutmadığınız insanların seansını üstlenin ve seanslarınıza “Euzu Besmele” çekerek başlayın. Euzu Besmele enerji boyutlarını şifreler. Euzu Besmele ile başlayan olaylara cinler müdahale edemez. Örneğin; Euzu Besmele yediğiniz besinlerin enerjisini kodlar, enerji boyutunda dolaşan cinlerin o besinlerin enerjisine yaklaşmasına izin vermez. Euzu Besmele hem ibadetlerinizi kodlar, ibadetlerinizin içeriğini cinlere karşı korur hem günlük hayatınızı kodlar, günlük hayatınıza cinlerin müdahil olmasına izin vermez. O yüzden Euzu Besmeleyi hayatınızdan eksik etmeyin, bu yazı vesilesiyle bu değerli bilgiyide sizlere aktarmış olalım. Not: Euzu Besmele enerjinizi korur ama bu enerjinizi hastaya kadar taşımaz. Birisinin enerjisini daha önceden tatmış olsanızda, beyninizi 20-30 yıllık bir eğitimden geçirmeden uzakta olan birine enerji aktaramazsınız. Bu ağırlık çalışmasına benzer, siz nasıl ilk gününüzde 100kg’lık ağrlıkların altına girmiyorsanız, uzaktan seans aypam boyutunada girmeyin. Beyninizi geliştirmeden bu tür işlere kalkışmamanız sizin için daha hayırlı olur!!!