nühüm                                                                                                                     
bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler...
                                                                                             
                                                                                                                                                                    
                                                                                                                                                                                                                 Kader nedir;
Kader, niyetlerden oluşan paralel geleceklerdir. Her niyetiniz soyut boyutta size bir gelecek çizer. Hangi gelecek size uygun görülürse, o niyet alınır ve eyleme dönüşmesine izin verilir. Yani, niyet ettiğiniz eylemin soyut boyuttan somut boyuta geçmesine izin verilir. Niyet deyip geçmeyin? Niyetler eyleme dönüşmesede soyut boyutta gerçeğe dönüşüyor. Mahşer günüde sadece somut boyuta geçen gelecekten değil, soyut boyutta kalan gelecektende hesaba çekileceksiniz.

sss- hastal������n te��hisi m

Hayat iki yönlü işler; verirsiniz ve alırsınız, hayatın temeli buna dayanır. Hep ben derseniz sistemi çökertirsiniz. İnsan bedeni, organları ve enerji yollarıda bu doğrultuda yaratılmış. Siz hem çevrenizdeki enerjiyi algılayabilecek hem kendi enerjinizi başka bir cisme aktarabilecek şekilde yaratılmışsınız. Siz istediğinizde elleriniz bi ‘nevi bir metal detektörü gibi bedenleri hastalıklara yönelik tarar yani enerjiyi algılar, istediğiniz anda enerji aktarım moduna döner. Örneğin; ellerinizin içini hasta bir bedenin üzerinde o cilde paralel, cilde temas etmeden gezdirirseniz ısı veya elektromanyetik yoğunlukların olduğu bölgeleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Bununla o bölgede ne tür bir hastalık olduğunu bilmek mümkünmü?

Teşhisler duyu organları ile koyulur, duyu organların olmadığı yerde cinler devreye girer

Teşhisler gözler ve kulaklar ile alınan veriler doğrultusunda koyulur. Eğer sizi tanımayan birisi size geçmişte yaşadığınız olayları teker teker anlatmaya başlarsa, ona şu soruyu sormalısınız; beni tanımıyorsunuz, beni ilk defa görüyorsunuz, hakkımda bu bilgileri nereden aldınız? Teşhisler birer bulgudur, bir şeyi bulabilmeniz içinde o konu hakkında duyu organlarınız ile bilgi toplamalısınız. Gözleri ile görmedikleri, kulakları ile duymadıkları, elleri ile hissetmedikleri bir şeyi bu insanlar nasıl buluyor, nasıl biliyor? Biyoenerjim ile bunları biliyorum, derse o kişiye; biyoenerjiniz sizinle konuşuyormu, biyoenerji olarak adlandırdığınız oluşumu biraz daha açarmısınız, nedir biyoenerji sizin için, gibisine sorular sorun. Belki sonunda bu şahıslar bir cin ile ilişki içinde olduklarını itiraf eder. Kendi duyu organları ile tespit etmedikleri bir bilgi bunlara geliyorsa, bu bilgi cinlerden gelir.