• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler...        

uzaylılar yalanı- şeytanları robotlara sokup dünyayı işgal etme projesi


-18.11.2021
Şeytan ve cin alemi. konumuza girmeden önce cin ve şeytan, cinler alemi ve insan alemi gibi temel kavramlara bir açıklama getirelim. Yazımızın merkezinde düşünceler olacağı içinde düşüncelerle başlayalım. Değerli okurlarımız; cinler fiziki anlamda yeryüzüne ayak basamaz, sadece düşünce boyutunda bizimle iletişime geçebilir. Örneğin vesvese. Vesvese nedir? Aklınıza gelen düşünceler. Aklınıza inen düşüncelerin büyük bir kısmı bilinki şeytanlardan geliyor. Bu şeytanlar sürekli bizimlemi? Evet, içinizde yaşıyorlar. Siz veya atalarınız hangi uzuvla günah işlediyse hangi organa günah bulaştırdıysanız, tövbede etmediyseniz o zaman bedeninizin o bölgesindeki auranızda bir enerji kapısı açılıyor ve şeytanlar oradan girip bedeninize yerleşiyor. Dünyamızın ozon tabakasında bir deliğin açılması oradan da zararlı ışınların dünyamıza girmesi gibi. Şetanlar bedeninize yerleştiğinde de hem dokularınızı hasta ediyor hem size ruhsal sıkıntı veriyor hemde size içten sürekli vesvese veriyor. Şimdi; şeytanlar fiziki anlamda yeryüzüne ayak basamaz, fiziki anlamda bizimle iletişime geçemez. Onlar kendi alemlerinde katı bir beden şekli ile yaşıyor, biz kendi alemimizde. Onlara ama bedenlerini enerjiye dönüştürme gücü verilmiş. Enerjiye dönüştürdükleri anda kendi alemlerinden çıkıp bizim boyutun enerji alemine giriş yapabiliyorlar. Örneğin; cinlerin katı bir bedene sahip olmadığı inancı yanlış bir inanç. Enerji boyutuna dalmış cinlerden kaynaklı yanlış bir algı. Cinler kendi boyutlarında bizim gibi katı bir beden şekliyle yaşıyor. Enerji alemine giriş yaptıkları zamanda kendi fiziki şekilleri ile yaşıyorlar. Bazen ama insana rüyasında şekilsiz bir hal alıp görünebiliyorlar. Enerji boyutunda yaşamak onlara farklı şekil alma şansını sunuyor. Onlarda bunu sık değerlendiriyor. Cinlerin şekilsiz olduğu inancıda buradan geliyor, enerji aleminde dolaşan cinlerden. Neden enerji boyutunda dolaşıyorlar? İnsana musallat ancak enerji boyutundan mümkün. Kendi dünyalarından bize saldıramazlar, bizim dünyamızada fiziki anlamda giriş yapamazlar, en azından şimdiye kadar, onlar için tek seçenek enerji boyutu kalıyor. İnsana musallatta buradan geliyor, enerji boyutu. "Şeytan ve onun yoluna tabi olanlar, siz onları göremediğiniz halde, onlar sizi görüyorlar" (Araf Süresi; 27). Bizim göremediğimiz boyuttan (enerji boyutu) onların bizi gözetlediğini zaten Rabbimiz bize bildirmiş. Bize vesvese vermek bizi dikizlemek hepsi enerji boyutundan gerçekleşiyor. İnsana bu şekilde musallat olan cinlerede şeytan denir. Şeytan ismi bir lakap. Allah karşıtı eylem içinde bulunan ve insana musallat olup insanı kötülüğe iten her canlıya şeytan denir, insan dahil. "İşte böylece biz her peygambere insan ve cin şeytanlarını düşman kıldık" (En'am Süresi; 112). Yani şeytan adında üçüncü bir varlık yok. Şeytan ismi bir lakap, insanı kötülüğe iten cin ve insanlar için kullanılan bir kavram. Allah nezdinde sorguya çekilecek iki varlık var (insan ve cin), şeytan veya uzaylı adında üçüncü bir varlık yok.

Uzaylı inancı baatıl bir inanç. Uzaylı inancı baatıl bir inanç, insanı maymundan türeten hastalıklı bir zihniyetin (küresel satanistler) yaydığı başka bir baatıl inanç. Lütfen kendinizi bu tür sapkın inançlara kaptırmayın. Kur'an-ı Kerim mahşer gününde Allahın huzuruna çıkarılacak sadece iki varlıktan bahseder, cin ve insan.
"Ben, cinleri ve insanları yalnızca Bana ibadet etsinler diye yarattım" (Zariyat Süresi; 56). "Ey cin ve insan topluluğu! Size ayetlerimi anlatan, bugünle karşılaşmanızdan sizi kokutup uyaran peygamberler gelmedi mi?" (En'am Süresi; 130). Eğer uzaylılar adında üçüncü varlıklara inanıyorsanız, ya Allahın haşa o varlıkları hesaba çekme gücü yok demeye getiriyorsunuz ya da Allahı haşa yalan söylemekle itham ediyorsunuz, cin ve insandan başkada varlıklar var diyerek. Hocam insan başka gezegenlerede yerleştirilmiş olamazmı? "Biz sadece Nuh'un soyunu kalıcı kıldık" (Saffat Süresi; 77). O zaman bu Ayeti nereye oturtacaksınız. İnsan ırkının son soyu nuh as ise, o zaman başka gezegenlerde nasıl başka insan yaşayabilir? Tufan sonrası Nuh as'ın çocuklarının birisinin alınıp başka bir gezegene götürüldüğüne inanıyorsanız o başka. Böyle bir ihtimal varmı sizce? Yok. Allah alıp başka gezegene götürmek isteseydi Nuh tufanını meydana getirmez, Nuh as'ı yıllarca gemi yapımıyla meşkul kılmaz, baştan Nuh as ve ailesini alır ve başka bir gezegene yerleştirirdi. Hocam, kocaman bir evren var karşımızda, dünyamız dışında yaşam yok derseniz bu ne kadar mantıklı sizce, diyorsanız; 1) mucizede buradan geliyor ya zaten, tüm evrende katrilyonlarca gezegen olmasına rağmen, sadece dünyamızda yaşam olması. Bu işin arkasında bir yaratıcı olduğunu buradan anlıyoruz ya zaten. Yaşam için nokta atış yapılmış. Tüm gezegnler arasında dünyamızın seçildiği, özenle hazırlandığını buradan anlıyoruz. Siz ama eğer evrimciler gibi tesadüflere oynarsanız, evren tesadüfen ortaya çıktı derseniz, nokta atış diye birşey yok, hayat evrenin her köşesine yayıldı derseniz, o zaman size diyeceğimiz birşey yok, hayal gücünüzün sınırı kadar herşeyi iddia etmekte özgürsünüz. 2) Evet; sonsuz bir evren var karşımızda, ama o evren insan için yaratılmamış, cinler için yaratılmış. Evrende hayat yokmu diye soruyorsanız, elbette var, ama insan boyutunda değil, cinler aleminde. Tespit ettiğiniz gezegenlerde onlar yaşıyor. Onların bedenleri uzaya uygun yaratılmış, bizim değil. Kısacası, uzaylılar inancı İslama çok ters bir inanç. Uzaylılara inanıyorsanız İslama inanamazsınız. Uzaylılar inancının her parçası İslamla çatışıyor. O yüzden bu konuda lütfen çok dikkatli olunuz. Eski çağlara ait mağaralarda görünen ufo çizimleride, o dönemde yaşayan cinlerin o dönemde yaşayan insanlara rüyalarda, günlük hayatta göz boyama (haluzinasyon) ile gösterdikleri şeyler. Bu konularda detaylı bilgi için iblis şeytan ve cin, uzaylılar varmı yazılarımızı okuyunuz lütfen.

Düşünce gücüyle robotları hareket ettirmek. Cinler fiziki anlamda yeryüzüne ayak basamaz demiştik, dünya hakimiyeti peşinde koşan küreselci satanistler ama, fiziki anlamda da cinlerin yeryüzünü istila etmesi için sabah akşam çalışıyor. Fiziki anlamda bizim boyuta geçiş yapamıyorlarsa bu istila nasıl olacak? Robotlar üzerinden. Batı dünyası robotların bir gün yeryüzüne hakim olacağı yaygarasını yapıyor ya (örneğin; terminatör veya matrix film serileri), gerçektende bunun üzerinde çalışıyorlar. Enerji boyutunda yaşayan şeytanların yeryüzüne girişini sağlamak için uğraşıyorlar. Bu nasıl mümkün? Şuanda beyin gücü ile robotik kolları çalıştırabiliyorlar. Düşünce gücüyle makineleri çalıştırma yolunu bulmuşlar. Şeytan ve insanın ortak noktasıda ne; düşünce. Şeytan ve insanların düşüncesi aynı enerji boyutunda hareket ediyor. Eğer insanın düşünce gücüyle robotları çalıştırabiliyorlarsa o robotları şeytanların düşüncesiylede çok rahat çalıştırabilirler. Örneğin; google'un robotları. Google 'un bir robotu size merhaba diyorsa, kimbilir belkide size merhaba diyen bir şeytan.

Beyinlere çip yerleştirmek. Üzerinde çalışılan bir konuda insan dokuları ile çipleri birbiriyle uyumlu hale getirmek. Örneğin; bundan sonra yabancı dil öğrenmenize gerek kalmayacak, bunu bir çipe yükleyecekler, o çipide beyinize yerleştirip bir anda yabancı dil uzmanı olacaksınız. Ne güzel işte hocam diyebilirsiniz, fakat o çip üzerinden başkalarıda beyinize erişim sağlarsa ne yapacaksınız? Mesela cinler veya uydu üzerinden küresel satanistler. Bunun en güzel örneğide günümüzün arabaları. Günümüz arabalarının her parçası bir sensör üzerinden arabanın içindeki bir bilgisayara bağlı. Uydu üzerinden de istedikleri an arabanıza müdahale edebiliyorlar. Siz bunu biliyormuydunuz? Yeni nesil bir arabanız varsa, istedikleri an uydu üzerinden freninizi kilitleyebilir, gaza basabilirler veya direksiyonun kontrolünü alabilirler. Bu da bilim kurgu değil, gerçek, günlük hayatımızın bir realitesi. Hatta bazı araba servis noktaları, o uydu bağlantı noktalarını iptal ediyor. Eğer yeni nesil bir arabanız varsa, mutlaka bunu yaptırınız.

Robotların evrim geçireceği yalanı; robotlar yazılımla çalışır, öğrendikleride o yazılımın sınırları içinde olur. Gerek bilim camiası gerek hollywood yani küresel satanistlerin farklı saç ayakları sizi neyle korkutuyor ama, robotların öğrene öğrene bir gün özgür iradeye sahip bir varlık olacağıyla korkutuyor. Neden şimdiden bunları beyninize yerleştiriyorlar, bunun bir gün münkün olacağından ötürümü; hayır, şeytanları o robotlara yerleştirip, bunlar evrim geçirmiş robotlar deyip size yutturmak için. Bize göre insanlığa yönelik en büyük tehditte bu. Bize göre Allah yeryüzüne müdahale edecekse, bundan ötürü müdahale edecek. Herkes tarım, genetik, 5G gibi yerlerden gelecek tehditlere odaklanıyor, bizce bunlarda çok önemli ve üzerinde durulması gerek, fakat bizce yeryüyüne ait olmayan bir varlığın yeryüzüne inmesi asıl tehdit.
Neyi bekliyorlar? Düşünce üzerinden şeytan ve makine arasındaki bağı kurdular, sadece robotları daha atik ve çevik hareket etmesini sağlayacak işlemciler üzerinde çalışıyorlar. Onuda başardıklarında robotların istilasına hazır olun.

O robotları uzaylı olarak insanlığa nasıl yutturacaklar? Ya evrim geçirmiş diyecekler ve biliyorsunuz bu evrim kavramına insanlık balıklama atlıyor. Birşey billimsel anlamda ne kadar imkansız olsada, evrim dediğiniz an insanlar salağa oynuyor ve bir anda herşey mümkün oluveriyor.
Bunun en güzel örneği avengers 2 -ultron çağı. Ya da uzaylı olarak yutturacaklar. Bununda en güzel örneğide avengers 1 filmi. Bunların üstüne birde pentagon biz ufo tespit ettik diyorsa, bilinki insanlığa yine bir tuzak kurma peşindeler. Hepsi satanist bir aklın ürünü ve hepsi birşeye hazırlık. Şuan ama evrim geçirmiş diyemezler, çünkü robotlar henüz günlük hayatımızda yok. Uzaylı olarak ama çok rahat insanlığa yutturacaklar. Covid-19'da da olduğu gibi, medya üzerinden öyle propaganda ve korku yayacakkarki insana bunuda yutturacaklar. Bu uzaylılar gerçek değil diyenleride covid-19 ve aşıda olduğu gibi sansürleyecekler. Adamlar örgütlene örgütlene dünyayı kontrol altına almış, insanın buna karşı yapacak birşeyide yok.

Üzücü olan. Yeryüzüne ve insanlığa bu ihaneti yapan bizzat insanların olması, bu işin üzücü yanı bu. Şeytanlar yeryüzünü istila etsin diye uğraşan, maalesef bir takım insanlar. Bazı insanların kendi türünü şeytanlara satıyor olması, yeryüzünü şeytanların istilasına hazırlıyor veya insanı cinsiyetsizliğe itiyor olması, asıl üzücü olan bu. Bir insan nasıl kendi türüne bu ihaneti yapabiliyor, işte anlaması zor olan bu.

Başarılı olabileceklermi? Gizemli teorilere kendilerini kaptıranlarla bizim aramızdaki fark, onların rehberi hayal dünyaları bizim rehberimizse Kur'an-ı Kerim. İnsanın rehberi Kur'an-ı Kerim oluncada geleceği öngörebiliyorsunuz, nasılmı? Konumuzla ilgili size çok güzel bir örnek verecelim; küresel satanistler şeytanları robotların içine sokup yeryüzünü istila edebilecekmi? Kur'an-ı Kerim bize hayr edemeyecek diyor. Nasılmı?  Çok basit bir Ayetle; "Benim sizin üzerinize herhangi bir gücüm yoktu; ben sizi çağırdım, siz de bana katıldınız" (İbrahim Süresi; 22). Şimdi; Kur'an-ı Kerim k
ıyamete kadar geçerli olacağı konusunda hem fikirmiyiz? Hemfikiriz. Şeytanlar robotlara sokularsa bizim üzerimizde doğrudan güç sahibi olabileceklermi? Olabilecekler. Olurlarsa, bu Ayet iptal edilmiş oluyormu? Oluyor. Ayetler iptal edilmeyeceğine, kıyamete kadar hükümlerini süreceğine göre, demek şeytanların bu çabaları sonuçsuz kalacak. Ayetleri nasıl okuduğumuzu gördünüzmü? Bu Ayet kıyamete kadar şeytanların üzerimizde bir gücü olmayacağını söylüyor. Şeytanlar yeryüzünün görünür boyutuna adım atarsa ama, o zaman üzerimizde bir baskı oluşturabilecekler. Terminatör filmleri gibi, üzerimizde o baskı oluştuğu anda bu Ayeti çöpe atabilirsiniz. Yani önümüzde iki şık var ya şeytanlar yeryüzünün görünür boyutuna adım atacak ve bu Ayet çöp olacak, ya da atamayacak ve bu Ayet kıyamete kadar geçerliliğini koruyacak. Siz hangi ihtimale paranızı yatırırdınız; elbette Ayetin kıyamete kadar geçerliliğini koruyacağı seçeneğe. O yüzden arkadaşlar, küresel çete şunu yapacak bunu yapacak demeden öncesi Allahın Ayetlerine bir bakın. Allahın Ayetlerinden Allahın ne kadarına izin vereceğini çıkarırsınız. Elbette küresel çete kötülükte zirve yapmış durumda ve bir çok büyük hadisenin arefesindeyiz, fakat unutmayın onlar kendi elçilerini indirme arefesinde ise Allahta kendi elçilerini indirme arefesinde. Kısacası, felaket senaryoları çizmeyi bırakın. Onlara fırsat verilmeyeceğini anlamalı ve bilmelisiniz, aksi takdirde Ayetleri teker teker çöpe atabilirsiniz.

Boyut kapısı varmı? Yok. Gizemli teorilere meraklı olanlar, sürekli şu boyut kapısı açıldı, şurada şu evrene bir kapı açtılar gibisine sürekli boyutlar arası geçişi dile getiriyorlar, bunlarıda nereden çıkarıyorlar bunu anlamış değiliz. Bir boyuttan diğerine bir evrenden diğerine geçiş yok. Hayattayken ahiert hayatına geçiş olmadığı gibi, boyutlar arası kurallar çok katı. Dünyamızda gördüğünüzden ibaret, bu size yermiyorsa "tough luck". Cinlerin ve küresel satanistlerin uğraştığı şeyler, enerji boyutundan bizim boyuta geçiş yapmak, internet ağımıza erişim sağlamak gibisi enerji boyutuyla kısıtlı.kelimelerden türemiş hurafeler