• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler...        


mahşerin dört atlısı


-17.06.2022
Mahşerin dört atlısı İncilde kıyamet alemetleri olarak geçiyor. Savaşlar, hayat pahalılığı ve kıtlık, salgın ve ölümler, sonrası İsa Mesihin çıkışı. Hani sağda solda duyuyorsunuzdur, küresel çetenin gıda krizine sebep olacağını, şuanda yaşanılan krizin doğal olmadığı ve merak ediyorsunuzdur, dünyada gıda krizine sebep olmak bunların ne işine yarıyor diye; işte bu sorunun cevabı bu, kendi inanç dünyalarında birilerinin açığa çıkabilmesi için, belki kendilerinin geliştirdiği İsa mesih, dünya farklı aşamalardan geçmesi gerekiyor. Eğer bu aşamalar gerçekleşmeden bunlar birisini ortaya çıkarırsa, hristiyan alemi bu da nereden çıktı, henüz kehanetler tamamlanmadı der ve tuzak tutmaz. Amaç insan nüfusunu azaltmak ve ulusal devletleri çökertip yeni dünya düzenin önünü açmak. Bunu ama öylesine kafalarına göre yapamazlar, çünkü tabanlarını kehanetlerle büyüttüler. Kurdukları tuzaklar kehanetlerle örtüşmesi gerek. Örtüşürse tabanları bunu doğal kabul eder ve sonuçları kabullenir. Aksi halde, insanlar bu böyle olmaması gerekliydi, bu bize yüz yıllardır anlatılandan farklı, burada bir tuhaflık var deyip tuzaklar boşa çıkardı. Küresel satanistlerin, buna küresel paganlarda diyebilirsiniz yeni dünya düzeni ile ilgili hayalleri var, bunun içinde tam zamanı, çünkü artık insanı kontrol edecek teknolojiye sahipler. Örneğin insanları robotlara dönüştürmek, robotlarıda insanlara. Artık insanı doğal ortamdan alıp sanal aleme yerleştirebilirler. O yeni çağa adım atabilmemiz, yeni dünya düzenin kurulması içinde var olan yıkılması gerek. Onlarda bu yıkımı kehanetler doğrultusunda ve sessiz sedasız yürütmeye çalışıyor, sanki doğalmış gibi, İncilde yazıldığı gibi.

Bilmeniz gereken; bize doğal görünümlü felaketler sunuyorlar, hepsinin arkasında da kendileri var ve bunuda mahşerin dört atlısı doğrultusunda yapıyorlar.
 Örneğin; virüsleri laboratuvarda geliştirip dünyaya yayıyor, ortaya sunni, doğal olmayan salgınlar çıkarıyorlar. Bu sayede bir kehanet gerçekleşmiş oluyor. Örneğin; öldürücü aşılar geliştiriyor ve doğal olmayan ölümlere sebep oluyorlar. Bu sayede de başka bir kehanet gerçekleşmiş oluyor. Şuanda da gündem ne? Hayat pahalılığı ve kıtlık. Bunuda sunni olarak kendileri ortaya çıkarıyor, sonrası iklim değişikliği ve savaşları bahane ediyorlar. Örneğin; ormanları ve buğday tarlalarını kendileri yakıyor, yakamadıkları yerlerde de çekirge gibi haşereleri sahaya sürüyorlar, çiftcilerden buğdayları alıp piyasaya sürmüyorlar, çiftcilerden büyük araziler alıp tarlaların işlenmesine izin vermiyorlar, buğday iharacat eden ülkeleri baskı altına alıyor, gıda tedarik zincirini kilitliyor ve tüm bu organize ve küresel müdahalelerin sonunda dünyada yapay bir kıtlık meydana çıkarıyorlar. Kısacası; dünyada gıda krizi diye birşey yok, hepsi bir oyun. Örneğin; Ukrayna savaşı bahane, Ukraynadaki savaşı bahane ederek kurdukları tuzakları bi'nevi kamufle etmeye çalışıyorlar. Örneğin; kutuplarda stratosferde atom bombaları patlatıp küresel ısınmaya ve kutuplarda ozon tabakasının çöküşüne sebep olmaları, sonrada küresel ısınmayı ineklerimizin gazına bağlamaları. Örneğin birileri ülkemizde patatesleri mağaralarda stokluyor, sonrada gıda krizi varmış algısını yayıyor. İşte ülkemizde bunu yapanlarla dünya çapında gıda tedarik zincirini bloke eden, ürünleri stoklayıp piyasaya sürmeyen akıl aynı akıl. Bunlar her tuzağı kuruyor, sonrada bunların doğal olduğuna bize ikna etmeye çalışıyor. Salgınlar, ölümler ve hayat pahalılığı hepsinin altında çok sinsi plan yatıyor, bunun altında yatan nedende İncilde geçen mahşerin dört atlısı kehanetini gerçekleştirmek. Bu arada, aşılar ölümlere (kalp krizlerine) sebep olmaya başladı ama henüz toplu ölümler olmadı. O toplu ölümlerede hazırlıklı olun.
kelimelerden türemiş hurafeler