• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler...        

 


biyoenerji ve cinler alemi


Değerli dostlar; enerji alemi cinlerin hareket ettiği ve yaşam sürdürdüğü bir alan. Siz o alana ilgi gösterdikçe cinlerin ilgisini çekeceksiniz. Bundan kaçış yok. Ya baştan itibaren enerji uzmanı olma hayallerine girmeyeceksiniz ya da öyle veya böyle cinlerin size bulaşmasına razı olacaksınız. Uzaktan seans yapan herkes istisnasız cinleri kullanır. Çamurda tepinip çamurun size bulaşması misali enerji aleminde tepiniyorsanız enerji boyutunda hareket eden varlıklar size bulaşacak. Olayın tabiatı bunu gerektirir. Siz isteseniz istemesenizde siz enerji boyutlarında hareket ettikçe onlar size bulaşacak.

Nasıl korunabiliriz, ben bu tehditi nasıl aştım? Kendi bedeninizin sınırlarını öğrenin ve bu sınırların dışına çıkmamaya çalışın. Ben herhangi bir seansa başlamadan biyoenerjinin bilimsel altyapısı üzerine araştırma yaptım. İnsan gücü ile neler mümkün neler değil ilk önce bunun tespitini yaptım. Kendi sınırımı belirledim. Uygulamaya koyulduğum zamanda insan gücünü aşacak yani sınırımı aşan hiçbir hastayı tedavi etmeye kalkışmadım. Örneğin; hocam uzaktan seans yapıyormusunuz diye sorduklarında, hayır o beni aşıyor diyor ve geriye çeviriyorum.
Ayağını yorganına göre uzat misali, kendi gücünüzün sınırları içinde hareket ederseniz cinler enerjinize el atmaya size tuzak kurmaya fırsat bulamaz. Püf nokta kendinizi bilmeniz. Kendinizi bilirseniz başkasının ne yapmak istediği sizi bağlamaz.

Ya sınırları zorlarsanız? Sınırlarınızı zorlarsanız yani başkasının yapamadığını ben yapmak istiyorum demeye başlarsanız ama, o zaman cinler enerjinizin yetmediği anlarda o eksiği kendi enerjileri ile tamamlamaya başlar. Siz bir anda başkaların başaramadığını kendinizin başardığını görür ve bunu kendinizden bilmeye başlarsınız. Sınırı aşmaya devam ettikçede muaffak olmanız için ihtiyaç duyulan enerjiyi cinler aktarmaya devam eder. Bir müddet sonra kendinizi tamamıyla onların enerjisine mahkum vakalar üzerinde çalıştığınızı görürsünüz. Bu vakitten sonra kendi sınırlarınızın içine geri dönmekte mümkün olmaz. Buna elde ettiği statü ve makamdan şımaran egonuz izin vermez. Egonuz ben nam yaptım, değersiz eski halime, diğerleri gibi sıradanlığa geri dönemem der. Hırs ve cehalet bir araya geldiğinde ne tür bir hale düştüğünüzü görüyormusunuz? Başkaların tuzağına düşüyorsunuz. Bu durumda cinlerin kurduğu tuzağa düştünüz ve hadi çıkıyorsanız çıkın bakalım.


Cinleri kullanmakta ne sorun var? Cinleri kontrol edebilirim benim gücüm ve ilmim onlardan daha fazla, onlar beni değil ben onları yönlendirmeye muktedirim diyorsanız, buyurun cinleri kullanın. Eğer ilminiz cinlere yetmiyecekse, inanın hiç birinizin yetmiyecek, sonuçta adamlar bin yıllarca yaşıyor ve sizde onların gözünde yeni doğan bir bebeksiniz o zaman onlardan uzak durmanız sizin için daha hayrlı olur.

Cinlere bulaşırsam tehlike ne? Cinler birine bulaştığında kişiyi normal hayattan koparmadan bırakmıyor. Demek siz normala razı değilsiniz, alın size anormali diyor Allah ve cinler hayatınızda normal olan herşeyi elinizden alıp söküyor. Ruhsal dengeniz aile hayatınız, özel hayatınız, kazancınızın bereketi ve dahası hepsini elinizden alıyor. Ruhsal dengesi bozuk, aile ve özel hayatı bozuk, intihara meğilli birisi olmak sizi rahatsız etmeyecekse buyurun cinlerden yardım isteyen. Ben şahsen, Allahın bana verdiği yeter diyorum. Allahın bana verdiği ile mutmain ve tatminkar oluyorum. Beni azdırmasın şımartmasın, nankör kullarından kılmasın diyorum. Başkaların
(bu durumda cinler)
imkanında gözü olanlardan eylemesin diyorum.

kelimelerden türemiş hurafeler