nühüm                                                                                                                     
bilinmeyenler ve bilinmesi gerekenler....mehmetçiğimize selam olsun..


                                                          
                                            
                                               
https://www.facebook.com/biyoenerji.net.98
Cep telefonu üzerinden üyelik işlemleri yapılamadığından bir çok okurumuz bize ulaşmakta sıkıntı çekiyor. Bu konuda çok şikayet aldık. Bu sorunu ortadan kaldırma niyetine bir facebook sayfası açtık. Bize ulaşmak isteyen, soruları veya önerileri olan okurlarımız facebook üzerinden bize ulaşabilir. Facebook sayfamızda bilgi paylaşmıyoruz sadece iletişim hattı olarak kullanıyoruz, bilginize. Websayfamızda huzurlu ve aydınlatıcı okumalar dileğiyle kendinize ve sevdiklerinize iyi bakınız... 24.09.2019

sss- hastalığın teşhisi mümkünmü

Hayat iki yönlü işler; verirsiniz ve alırsınız, hayatın temeli buna dayanır. Hep ben derseniz sistemi çökertirsiniz. İnsan bedeni, organları ve enerji yollarıda bu doğrultuda yaratılmış. Siz hem çevrenizdeki enerjiyi algılayabilecek hem kendi enerjinizi başka bir cisme aktarabilecek şekilde yaratılmışsınız. Siz istediğinizde elleriniz bi ‘nevi bir metal detektörü gibi bedenleri hastalıklara yönelik tarar yani enerjiyi algılar, istediğiniz anda enerji aktarım moduna döner. Örneğin; ellerinizin içini hasta bir bedenin üzerinde o cilde paralel, cilde temas etmeden gezdirirseniz ısı veya elektromanyetik yoğunlukların olduğu bölgeleri rahatlıkla tespit edebilirsiniz. Bununla o bölgede ne tür bir hastalık olduğunu bilmek mümkünmü?

Teşhisler duyu organları ile koyulur, duyu organların olmadığı yerde cinler devreye girer

Teşhisler gözler ve kulaklar ile alınan veriler doğrultusunda koyulur. Eğer sizi tanımayan birisi size geçmişte yaşadığınız olayları teker teker anlatmaya başlarsa, ona şu soruyu sormalısınız; beni tanımıyorsunuz, beni ilk defa görüyorsunuz, hakkımda bu bilgileri nereden aldınız? Teşhisler birer bulgudur, bir şeyi bulabilmeniz içinde o konu hakkında duyu organlarınız ile bilgi toplamalısınız. Gözleri ile görmedikleri, kulakları ile duymadıkları, elleri ile hissetmedikleri bir şeyi bu insanlar nasıl buluyor, nasıl biliyor? Biyoenerjim ile bunları biliyorum, derse o kişiye; biyoenerjiniz sizinle konuşuyormu, biyoenerji olarak adlandırdığınız oluşumu biraz daha açarmısınız, nedir biyoenerji sizin için, gibisine sorular sorun. Belki sonunda bu şahıslar bir cin ile ilişki içinde olduklarını itiraf eder. Kendi duyu organları ile tespit etmedikleri bir bilgi bunlara geliyorsa, bu bilgi cinlerden gelir.